אורי – תיעודי 36 דקות. ישראל 2008

אורי, חבר נפש של צליל מהנעורים מהמושבה השכנה יסוד המעלה, יחד התגייסו, העבירו חלק מהשירות יחד ונשארו חברים עד מותו. כשאביבה אמו פנתה אלינו לעשות סרט היה ברור שנגיד לה כן, למרות כל הקושי והכאב מאותן שנים שנות השמונים. מאמינים שהצלחנו להעביר את האור המיוחד של אורי וההשפעה שלו בחייו הקצרים על כל כך הרבה אנשים.

לצפייה בסרט המלא ללא תשלוםיגאל מירון- תיעודי 40 דקות. ישראל 2017

יגאל מירון, אמן, חי בקיבוץ איילת השחר. נענינו לאתגר לנסות ולצלם ולהקיף את מגוון יצירתו של יגאל ואת עבודתו. יגאל הציג בגלריות הנחשבות בארץ ורשם פרק אמנותי בארה"ב. היה מורה ומרצה לאמנות. מקווים שהצלחנו להעביר למסך את כוחו ונחישותו העצומים במאבק בעיצוב האבן הברזל והעץ, בקשיים כאמן בפריפריה ואת אהבתו הגדולה לקיבוץ ולגליל אשר זרועים ביצירותיו.

לצפייה בסרט המלא ללא תשלום90 שנה לקיבוץ איילת השחר

90 שנה לקיבוץ האגדי לא יכלו לעבור ככה. נתבקשנו לתרום את חלקנו בין הארכיון לפנתאון בחרנו בשני וצילמנו וערכנו קליפ קצבי המבוסס על משפטים על זמניים, תלם חורין הפיק את הקליפ והפיק מוזיקלית . בניגוד למשפט האיילתי "ההצלחה נכשלה" ההצלחה הצליחה ומוקרנת עד היום.
פסטיבל סובלנות אזרבייג'ן, 2018

תיאטרון הקשת בענן ארקובלנו העלו את הופעתם בפסטיבל הסובלנות באזרבייג'ן. את עדנה ויהודה מסאסא אנו מלווים כבר המון שנים. ממסע התיאטרון לאיטליה, דרך כתבה על הסיוע של עדנה לנפגעי טרור. שמחנו להתלוות אליהם ולצלם באזרבייג'ן את הופעת התיאטרון שכולו צעירים מהגליל מישובים יהודים וערבים בפסטיבל. קבלת הפנים בארץ המוסלמית שיעית הייתה חמה ומעוררת תקווה.נסיכה מבאר יעקב - מבט שני הערוץ הראשון

יש סוסים שמדברים עברית, בסיוע ידידנו פול עקבנו אחרי סיפורה של ונילה באלי סוסה יפהפיה ומוכשרת. מעניין שהסיפור עניין רבים מארצות שונות והכתבה זכתה להרבה צפיות.
קליפ דאייה 

דאייה הוא אחד ממקצועות הטיסה האזוטריים בישראל, בתור דואה לשעבר וקרוב לתחום בחרנו בדאייה כפיילוט למגזין ספורט אתגרי שהקדים קצת את זמנו. השתתפו בעשייה חברים דנור גלזר, שרון הולצמן, גיל טבת ואנחנו.